Traper48

Wyświetlono rezultaty 57-64 z 165.
Piękne miejsca warte odwiedzenia
Góry Wałbrzyskie
motocykl
108 km
6h 23m
12
więcej »
Kolejna wycieczka moim Piaggio na koleżeńskie spotkanie krótkofalowców na Górze Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim koło Jeleniej Góry.Cudowne miejsce przy takiej pogodzie. Piękne widoki i panorama Karkonoszy, Góry Kaczawskie i Kotlinę Jeleniogórską.
Polska, Sudety
motocykl
93 km
4h 48m
6
więcej »
Tym razem krótka wycieczka skuterem do pobliskich Czech. W drodze odwiedziłem sanktuarium w Krzeszowie, dalej pojechałem do Lubawki nieco inną drogą niż ta, która wszyscy jeżdżą. Z Lubawki przez granicę do Bernatic, Zaclerza i powrót przez Kamienną Górę.
Polska Czechy, Sudety
motocykl
92 km
2h 48m
10
więcej »
Kolejny dzień na Podhalu i wycieczka do zamku w Nidzicy oraz do miejscowości Sierockie skąd mogłem oglądać piękno Tatr o zachodzie słońca. Po drodze odwiedzając wiele urokliwych wsi podhalańskich z wsią Łopuszna, znaną z bytności tutaj ks.Tischnera i rodziny Tetmajerów.
Polska, Podhale
samochód
32 km
6h 16m
21
więcej »
Wycieczka na Piknik modelarski w Nowym Targu, z odwiedzeniem ciekawszych atrakcji po drodze. Na wstępie przejazd do Legnicy, dalej to Henryków i zwiedzenie klasztora, miały być forty w Nysie, ale następnym razem, bo przegapiłem, dalej przez Oświęcim i Wadowice do Suchej Beskidzkiej z Zamkiem...
Polska, Podhale
samochód
468 km
12h 35m
21
więcej »
Przejażdżka skuterem i spacer po górkach w okolicy wsi Grobla. Grzybów jeszcze nie ma.
Polska, Chełmy
motocykl
23 km
1h 50m
7
więcej »
Polska, Dolny Śląsk
turystyczny
36 km
3h 22m
4
więcej »
Rodzinna przejażdżka przez Piotrowice, Jawor .....
Polska, Dolny Śląsk
turystyczny
53 km
3h 35m
1
więcej »